O nas

Nasz portal turystyczny został zbudowany na gruncie długoletniego doświadczenia w branży turystycznej.

Najlepszą receptą na sukces w branży turystycznej jest wysoka jakość za przystępną cenę. Wówczas obie strony są w pełni zadowolone – usatysfakcjonowani klienci oraz organizator podróży, który dużo sprzedaje. Dlatego postanowiliśmy oferować Państwu wycieczki niekwestionowanych liderów w branży turystycznej jak np. FTI Touristik, który posiada ponad 20-letnią tradycję! Potęgi światowego rynku usług turystycznych latami pozyskiwały miliony zadowolonych klientów, którzy przynoszą im corocznie ogromną sprzedaż. Najlepsi touroperatorzy wykupują ogromne kontyngenty miejsc w najznamienitszych hotelach w kurortach na całym świecie. Dostają w zamian najlepszą jakość po niskich cenach. Dzięki temu otrzymują Państwo ofertę w bardzo atrakcyjnej cenie!

Oferta Holiday International Travel obejmuje propozycje wypoczynku w niemal wszystkie rejony świata, jak również wycieczki w najdalsze i najdziksze jego zakątki.

W naszej bazie znajdziecie Państwo tysiące ofert LAST MINUTE najlepszych, renomowanych niemieckich organizatorów podróży takich jak:

 • NECKERMANN,
 • TUI,
 • DERTOUR,
 • JAHN REISEN,
 • ITS (REWE Touristik),
 • FTI Touristik,
 • SCHAUINSLAND REISEN,
 • 5 For Flug,
 • THOMAS COOK,
 • ALLTOURS,
 • OGER TOURS i inni…

Baza ofert turystycznych aktualizowana jest na bieżąco, przez 24h na dobę. Internauci mają możliwość skorzystania z wielofunkcyjnej wyszukiwarki, pozwalającej szybko znaleźć hotel i destynację według własnych upodobań i preferencji. Wyszukiwarka umożliwia Państwu porównanie propozycji różnych touroperatorów i wybór najlepszej cenowo oferty.

Działamy wg najlepszych, sprawdzonych w Europie standardów i procedur rezerwacyjnych. Prezentowane pozycje pochodzą z pewnego i rzetelnego źródła – europejskiego systemu rezerwacji posiadającego bazę danych, do której kilkanaście razy na dobę najwięksi touroperatorzy przesyłają najaktualniejsze oferty.

Sprzedając przez internet mamy świadomość niepokoju klienta, który często po raz pierwszy korzysta z tej formy zakupów, dlatego nasi eksperci w dziedzinie turystyki są do Państwa dyspozycji. Wszystkim zainteresowanym internautom udzielamy potrzebnych informacji oraz pomocy podczas rezerwacji wakacji.

Jednocześnie gwarantujemy Państwu bezpieczeństwo wszelkich transakcji i ochronę danych osobowych.

Tu znajdziesz oferty najlepszych europejskich organizatorów: last minute, podróże z dojazdem własnym – hotele, rodzinne podróże, all inclusive, single pakiety, bilety lotnicze, bilety autokarowe, ubezpieczenia oraz wypożyczalnie samochodów.

Może piaszczysta plaża? Może urok górzystych terenów? Może kraj pełen przepięknych budowli? Sam zdecyduj czego pragniesz najbardziej!  My postaramy się zrealizować Twój cel!

MASZ PYTANIA?  Nie czekaj!
Pomoc jest w zasięgu Twojej ręki.

Aby wysłać do nas e-mail’a skorzystaj z gotowego formularza.

Współpracujemy z najlepszymi organizatorami podróży, które cieszą się wielkim uznaniem i profesjonalizmem nie tylko w Europie.

Wśród naszych partnerów znajdą Państwo firmy, o tak długoletnim doświadczeniu jak:

NECKERMANN, TUI, DERTOUR, JAHN REISEN, ITS (REWE Touristik), FTI Touristik, SCHAUINSLAND REISEN, 5 For Flug, THOMAS COOK, ALLTOURS, OGER TOURS i inni.